Ã–VRIGT / Mattor / Matta 6252036

nr 625 2036

Matta

orientalisk, Semi-antik Senneh, 140 x 110

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 22 februari 2010
kl 17:32:13

Orientmatta